LUINN

BİTKİ ÇAYLARI

125

GR

250

GR

500

GR

Bitki Çayının Faydaları

Bitki çaylarının sağlığa birçok faydasının olduğu bilinir. Hatta birçok farklı toplumda uzun yıllardır kullanılan bitki çayları vardır. Doğanın bizlere sunduğu bu sağlık imkanını bilinçli bir şekilde tüketmek önemlidir.

Melisa çayı

Halk arasında oğulotu olarak da bilinen melisa, hafif yatıştırıcı etkiye sahiptir. Sinirsel kaynaklı uyku sorunları, mide şikayetleri, gaz, çarpıntı ve huzursuzluk şikayetlerinde yarar sağlar.

Nane çayı

Nane bitki çayı, hazımsızlık, şişkinlik ve aşırı gaz tarzı mide bağırsak rahatsızlıklarında önerilir. Ayrıca safra kesesi ve safra kanalı spazm şikayetlerinde olumlu etki gösterir. Anne sütünü artırır.

Papatya çayı

Mide-bağırsak sistemi spazmları, gaz, hazımsızlık, şişkinlik sıkıntılarında etkilidir. İltihap giderici, alerji oluşumunu önleyici, mikropların gelişimini engelleyici ve yara iyileştirici etkiye sahiptir.

Adaçayı

Yumuşak bir içimi olan ve strese iyi gelerek sakinleşmeye yardımcı olan adaçayı, doğal bir antioksidan kaynağıdır. Vücudunuzda var olan zararlı toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

Zencefil Çayı

Soğuk algınlığı, mide ve bağırsak rahatsızlıklarının yanı sıra diyabet hastalığına da olumlu etkileri bulunur. Hamilelikte güvenli doz aralığında bulantı ve kusmayı önler.

LUINN YEŞİL ÇAY LUINN YAZ ÇAYI LUINN ORMAN MEYVE ÇAYI
LUINN ADAÇAYI LUINN YASEMİNLİ YEŞİL ÇAYI LUINN BÖGÜRTLEN ÇAYI.
LUINN PAPATYA ÇAYI LUINN HİBİSKÜS ÇAYI LUINN TROPİK ÇAYI
LUINN KIŞ ÇAYI LUINN MELİSA ÇAYI LUINN BLOOMİNG ÇAYI
LUINN ÇİÇEK IHLAMUR LUINN ELMA ÇAYI LUINN OOLENG ÇAYI
LUINN NANE LİMON ÇAYI LUINN ELMA TARÇIN ÇAYI LUINN REZENE ÇAYI
LUINN KUŞBURNU ÇAYI LUINN ZENCEFİL LİMON ÇAYI LUINN MATCHA ÇAYI
LUINN BEYAZ ÇAYI